اخبار و رويدادها
24 شهريور 1397 15:58:17
ابلاغ دستورالعمل تهيه و تدوين گزارش عملكرد برنامه پنجساله ششم توسعه (1396-1400) و اولويت‌هاي ابلاغي رييس جمهور محترم
دستورالعمل تهيه و تدوين گزارش عملكرد برنامه پنجساله ششم توسعه (1396-1400) و اولويت‌هاي ابلاغي رييس جمهور محترم توسط رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور به دستگاه‌هاي اجرايي ذي‌ربط در تاريخ 97/06/11 ابلاغ گرديد.

يكي از اصلي‌ترين وظايف سازمان برنامه و بودجه كشور، مبتني بر ماده 121 قانون ششم برنامه توسعه كشور، نظارت بر عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي است كه در تحقق احكام قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه نقش دارند. از اين رو اين سازمان هرساله با جمع‌آوري اطلاعات اظهاري وزارت‌خانه‌ها و ديگر دستگاه‌هاي دولتي بر عملكرد آن‌ها نظارت لازم را اعمال كرده و با انتشار كتاب گزارش عملكرد، مجلس محترم و آحاد مردم را از كم و كيف اجرايي شدن اين احكام مطلع مي‌سازد. قطعا اين نظارت در پايان هر دوره سالانه، بر تخصيص بودجه سنواتي سال‌هاي بعدي موثر خواهد بود.
ارسال اين گزارش بصورت كاملا الكترونيك و در بستر امن سامانه رصد و ارزيابي برنامه‌هاي توسعه (رابت) رابت به نشاني "http://6dpr.mporg.ir" و در زمان مشخص ابلاغ شده صورت خواهد گرفت .
لازم به ذكر است كه دستگاه‌هاي دولتي در بازه زماني اول تا پانزدهم مهرماه 1397 موظف به تكميل اين گزارش خواهند بود.
لازم به ذكر است در انتها خبر، دستورالعمل «تهيه و تدوين گزارش عملكرد برنامه پنجساله ششم توسعه (1396-1400) و اولويت‌هاي ابلاغي رييس جمهور محترم»، «راهنماي سامانه رابت- نسخه كارشناس دستگاه اجرايي» و «فرآيند كلان برنامه‌ريزي و نظارت در سامانه رابت»قابل مشاهده و دانلود است.

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان برنامه و بودجه كشور بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL