اخبار و رويدادها
6 تير 1397 14:59:29
نخستين جلسه سامانه رصد و ارزيابي برنامه‌هاي توسعه در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد
نخستين جلسه معرفي سامانه رصد و ارزيابي برنامه‌هاي توسعه (رابت) با هدف تدوين برنامه اجرايي پنجساله براي دستگاه‌هاي اجرايي، تهيه برنامه اجرايي اولويت‌هاي ابلاغي  رئيس جمهور، برقراري ارتباط سيستمي بين برنامه‌ريزي و بودجه ريزي و تهيه گزارش هاي مديريتي در حوزه برنامه‌ريزي و بودجه‌ريزي در محل سازمان برنامه و بودجه كشور برگزار شد.

نخستين جلسه معرفي سامانه رصد و ارزيابي برنامه‌هاي توسعه (رابت) با هدف تدوين برنامه اجرايي پنجساله براي دستگاه‌هاي اجرايي، تهيه برنامه اجرايي اولويت‌هاي ابلاغي  رئيس جمهور، برقراري ارتباط سيستمي بين برنامه‌ريزي و بودجه‌ريزي و تهيه گزارش‌هاي مديريتي در حوزه برنامه‌ريزي و بودجه‌ريزي در محل سازمان برنامه و بودجه كشور برگزار شد.

به گزارش مركز‌اطلاع‌رساني،‌ روابط‌عمومي و اموربين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور،‌ اين جلسه كه با همت معاونت امور اقتصادي و هماهنگي برنامه وبودجه و مركز توسعه سيستم‌ها و فناوري اطلاعات در محل سالن ياران بهشتي سازمان برگزار شد،‌ گزارشي از فاز نخست سامانه در مرحله عملياتي قرار گرفته و نحوه كار با آن به امورهاي سازمان ارايه شد.

 بنا به اين گزارش در ادامه اين جلسه آموزشي، مديران و كارشناسان شركت‌كننده در جلسه به بحث و تبادل‌نظر درخصوص موضاعات مطرح‌شده،‌ پرداختند.

تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان برنامه و بودجه كشور بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL